Владика Володимир очолив Святкову Літургію у Тернополі з нагоди храмового свята

28 серпня у Тернополі з нагоди храмового свята та Дня міста у церкві Успення Пресвятої Богородиці відбулася урочиста молитва. Святкову Літургію очолив Владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, у співслужінні із настоятелем парафії та собором священиків.

Привітавши тернополян з подвійним святом, владика Володимир наголосив на значенні великого свята:

“ У цей день ми не оплакуємо смерть, а святкуємо успення Богоматері, тобто перехід до неба, до вічної радості. Адже Марія не піддавалась законам смерті. Через успення Пресвята Богородиця нагороджена небесною славою завдяки покорі та служінню. Адже материнство – це солодкий присмак болю. Так, як Ісус ставився до своєї Матері, має бути прикладом для кожної християнської родини. Тож Пресвята Богородиця чекає усіх нас у вічному житті.  Важливо з Нею не розминутися на шляху до вічної слави. А найкраще прославляє Божу Матір той, хто звертається до Неї у молитвах».

До Святкової Літургії долучилися місцева влада, духовенство та прихожани  з околиць Тернополя та гості міста. Урочистість продовжили освяченням води, якою владика окропив вірян та їхні церковні атрибути.

Підготувала: Наталя Стареправо

Фото Юрій Ліниця