Волонтери “Руки Допомоги” пропонують приєднатись до спільноти

wide_02.053 лютого 2018 року волонтери місії “Центр Опіки Сиріт” ЛА УГКЦ здійснили відпочинково-пізнавальну поїздку в міста: Кам’янець-Подільський  та Хотин, щоб трішки перевести подих та надихнутись на нові звершення.

Почався рік дуже насичено і продуктивно. Капелани та волонтери в січні за фінансової підтримки Союзу Українок Америки (UNWLA – Ukrainian National Women’s League of America, Inc.) організували та провели три акції “Різдвяна школа – 2018” для дітей із шкіл-інтернатів, навчально-реабілітаційних центрів та дитячих будинків Львівської області, а також Маріуполя та Першотравенська, Дніпропетроввської області. Щоб усе пройшло успішно та корисно для малечі, молодь ретельно продумувала програму, брала участь в тренінгах “Криголам”, складала різноманітні сценки, ігри, майстер-класи та активності для малечі.

На цьому праця місії та волонтерського руху “Руки Допомоги” не завершується. З 5 по 8 лютого відбудеться остання в цьому році “Різдвяна школа” для дітей з Верхньодніпровського дитячого будинку-інтернат №2. Також уся дітвора чекає наших трудівників у своїх навчальних закладах на різноманітних проектах та акціях.

Про плани та майбутні події Центру кожен може дізнатися на першій зустрічі в цьому році, яка відбудеться 5 лютого о 19:00 год. за адресою пл. Міцкевича, 5. Чекаємо усіх, хто бажає приділити свій час та вміння наймолодшим.

Детальніше звертайтеся за номерами: (097) 295 36 06 – о. Роман Прокопець – голова місії, (098) 528 19 51 – о. Тарас Мисяковський, (096) 749 79 80 – офіс або пишіть на пошту orphancenterlviv@gmail.com.

Джерело: Капеланство.info