Вперше в Україні відбудуться Кармелітські дні молоді

Кармелітські-Дні-Молоді-700x463У Бердичеві — Гвоздаві 20-23 серпня 2015 року відбудуться І Кармелітські дні молоді. Захід триватиме під гаслом «Ти дав мені тіло! – Експерти духа у справах тіла».

Молодь, зацікавлена кармелітською духовністю та святими Кармелю збереться на три дні, щоб поглиблювати тему людини і її тілесності.

«Ми знаємо, що для молодих людей ця тема дуже важлива і актуальна. Молодь шукає у Ісуса правди про себе, питає про чистоту і стосунки, про те, ким є жінка, а ким чоловік, як жити радикально по-християнськи в сучасному світі, повному спокус і матеріалізму, як відчути радість, що Бог створив мене так чудово» – пишуть Босі Кармеліти.

Покровителькою першої зустрічі буде свята Тереза від Ісуса, найбільш неймовірна свята XVI століття, Вчитель Церкви та експерт у справах духа та тіла.

У програмі зустрічі: молитва у кармелітському дусі, можливість сповіді та щоденна Євхаристія, адорація з молитвою зцілення, роздуми над Божим Словом, намет пустельника, свідчення та конференції, майстер-класи, відпочинок, ігри та радість перебування разом.

Взяти участь у заході може молодь, віком 16-30 років,

Босі Кармеліти, Терезіянки і Кармелітки Дитяти Ісус запрошують усіх охочих.

Запис на Дні молоді тут

Довідка:

Від 1593 року Орден Босих Кармелітів отримав самостійність. У Римо-Католицькій Церкві його зараховано до числа “жебракую­чих” орденів, члени яких займаються місіонерством, благодій­ністю та освітою.

За матеріалами: www.credo-ua.org