Впродовж сьогодні і завтра запрошуємо на онлайн-трансляції із Собору св.Юра

юрВпродовж вихідних, 27 і 28 серпня 2016 року, журналісти ресурсу “Духовна велич Львова” пропонують долучатися до прямих трансляцій святкових Богослужінь із Собору св.Юра у Львові через головну сторінку нашого веб-ресурсу.

Напередодні Успіння Пресвятої Богородиці, у суботу 27 серпня, о 18.00 год, Велику Вечірню з Литією відслужить Митрополит Львівський Ігор.

У неділю, 28 серпня, традиційно святкові Літургії служитимуться о 7.30, 9.00 та об 11.00 год.

Окрім того, 28 серпня  о 17.00 год запрошуємо на Вечірню з Литією, яку очолить Преосвященніший Володимир, Єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, з нагоди пам’яті Перенесення Нерукотворного Образу ГНІХ з Едесси до Константинополя. На Вечірні буде винесена для почитання перша світова копія Нерукотворного Образу, оригінал якої не так давно перебував у Соборі. Після Вечірні відбудеться духовно-реколекційна наука.

Нагадаємо, що у храмі щоденно впродовж тижня о 10.00 год служаться Літургії в особливих наміреннях: понеділок – за прославу Слуги Божого Митрополита Андрея Шептицького, вівторок – за хворих (після Богослужіння – помазання єлеєм та молебень до святого Шарбеля), середа – за узалежнених, четвер – за молодь, п’ятниця – за Боже благословення і щасливий побут для родин і осіб, які перебувають на заробітках на чужині; субота – за подружжя та новохрещених з парафії.

Запрошуємо на віртуальну, але насамперед – реальну молитву!