Всеукраїнська Рада Церков закликала до Загальнонаціональних молитви і посту

Згадуючи другу річницю від початку повномасштабної російської агресії в Україну, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає українців до Загальнонаціональної молитви і посту 1-3 березня 2024 року.

Такий заклик опубліковано на офіційному сайті ВРЦіРО.

У зверненні духовні лідери висловлюють вдячність міжнародним партнерам та церквам і народам світу, які допомагають українцям захищати свободу і незалежність України від російської агресії, проте наголошують, що саме Божа допомога є головним чинником у захисті нашої держави та збереженні життя мільйонів українців.

«Святе Письмо говорить до нас: “Народе, кожного часу надійтесь на Нього, серце своє перед Ним виливайте, Бог для нас пристановище!” (Книга Псалмів 62:9). Щодня різні українські церкви та релігійні організації підносять молитви до Богу про захист нашої держави та перемогу у війні за незалежність України. Вважаємо, що в ці складні дні дуже важливо всім українцям звертатися до Всевишнього в молитві», – підкреслюють у ВРЦіРО.

З огляду на обставини війни, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликає усі конфесії України, представників влади, українців в Україні та по всьому світу об’єднатися у спільній молитві та пості за Україну, український народ, наших воїнів, звільнення з полону військових та цивільних і перемогу. До Загальнонаціонального молитовного єднання відповідно до своїх релігійних традицій просять долучитися 1-3 березня 2024 року.

«Віримо, що зло, яке повстало проти України, неминуче буде зламане і покаране, і Божою милістю в нашу країну прийде мир, безпека та добробут!» – наголошують у ВРЦіРО.

Нагадаємо, Синод єпископів УГКЦ проголосив 24 лютого 2024 року Днем молитви і посту за Україну.

Фото: vrciro.org.ua