«Ви собі не уявляєте, як ми молимось за Вас, молимось за свободу і стежимо за всіма подіями, що відбуваються в Україні», – брат Бенуа з Тезе 

CWOdtFУ рамках програми «Люди для Майдану», паломники з України зустрілись з братом Бенуа в Тaize (Франція). Організатором зустрічі був БФ «Фундація духовного відродження» Львівської архиєпархії. Українська група у Taize була представлена майже всіма регіонами України: Закарпаття, Тернопіль, Калуш, Київ, Житомир, Черкащина, Львів, Жовква, Вінниця, Бібрка, Дрогобич.

Брат Бенуа розповів про діяльність спільноти Taize і акцентував на тому, що жодне спілкування не є настільки плідним, як зустрічі. Саме у Taize, за його словами, вони намагаються зробити все, щоб люди з усіх країн мали тут найкращі можливості для зустрічей і об’єднувались навколо Христа.

«Ми думали про хлопців Майдану. Taize – саме те місце, де можна пізнати себе, умиротворитись, поспілкуватись з однолітками зі світу. Через Майдан українці Заходу і Сходу об’єднались. Ця дорога ситуація дозволила нам, котрі зараз тут сидимо, жити і дякувати Богові», – розповів о. Тарас Милян, директор БФ «Фундація духовного відродження».

Під час зустрічі українські юнаки поділились з братом Бенуа своїм досвідом Майдану.

Довідка

Ідея програми «Люди для Майдану» народилась з метою духовно-психологічної реабілітації осіб, які були поранені та пережили гострі події січня-лютого 2014 року.

 

Джерело: Львівська Архиєпархія УГКЦ