Вийшла друком книга «Варфоломій І: 30 років Патріаршого служіння в контексті України»

Пропоноване публіцистичне видання – опис діяльності Всесвятішого Патріарха Варфоломія в контексті України та його внеску в розвиток і становлення Помісної Православної Церкви України. Мета книги – ознайомити читачів з величною постаттю Вселенського Патріарха, розповісти про духовний зв’язок Києва і Константинополя й особисті зусилля Його Всесвятості щодо впорядкування церковного життя України. У книзі використано маловідомі в Україні греко- та англомовні джерела, а також частину документів з особистого архіву Митрополита Переяславського і Вишневського Олександра.
 
Книга видана до 30-ї річниці Незалежності нашої держави. Це спільний проект Місії «Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні» та Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира.
 
Укладачі: Екзарх Вселенського Патріархату в Україні єпископ Команський Михаїл, Митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, Єфим Фурсенко та Олександр Єфременко.
 
Завтра, 18 серпня, відбудеться презентація книги у стилобатній (нижній) частині Андріївської церкви. Початок о 14:00.
 
Замовити примірники можна за телефоном +380 (50) 357 75 34 або за посиланням http://www.mvfund.org/…/937-varfolomij-i-30-rokiv…
 
Джерело: Фейсбук-сторінка “Фонд пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира”