Вийшов новий відеоролик про Божу Мудрість за участю незрячого львів’янина (Відео)

У мережі з’явився ще один відеоролик з серії  «Молитва про Божу Мудрість», який створили до 150-річчя з дня народження Праведного Митрополита Андрея Шептицького.

Це унікальна нагода почути молитву про Божу Мудрість  устами духовенства і дітей, які промовляють її по особливому.

Цього разу режисер та продюсер Тарас Пастернак відзняв монастир св. Онуфрія о. Василіан. Молитву промовляють о. Віталій Дуткевич, синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ та Остап Нестеровський, учень Львівської спеціальної школи-інтернату №100 для незрячих дітей. Остап читає молитву з «Молитовника» надрукованого шрифтом Брайля, який нещодавно презентували у Львові. Хлопець, попри таку складну ваду, особливо вразив знімальну групу своєю щирістю та відкритістю.

За словами духівників Львівської Архиєпархії це вже четвретий відеоролик, до виходу готуються ще два: один про монастир о. Василіян у Крехові, інший – про Личаківське кладовище.

Нагадаємо, серію роликів «Молитва про Божу Мудрість» почали створювати у Львові до 150-річчя з дня народження Митрополита Андрея Шептицького. Перше відео створили із благословення та за участі Високопреосвященнішого Архиєпископа і Митрополита Львівського Ігора у Архикатедральному соборі св. Юра. У другому відео відзнятий Патріарший Собор УГКЦ у Києві та роздуми Блаженнішого Патріарха УГКЦ Святослава. У центрі сюжету третього ролика – Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла та молитовні роздуми о. Степана Суса, Голови Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ та настоятеля храму.