Вже відомий склад експертного жюрі V Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії Україні»

555 2 (1)7 червня 2017 року завершився прийом робіт на V Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні». На сьогодні триває оцінювання матеріалів моніторинговою групою Конкурсу, яка визначить 40 кращих робіт, які є інформацією-носієм рішень.

Участь у Конкурсі бере понад 400 робіт. Приблизно 150 журналістських матеріалів відібрали студенти Магістерської програми екуменічних студій Інституту екуменічних студій УКУ під час моніторингу ЗМІ. Також понад 250 матеріалів надіслали журналісти із Київської, Житомирської, Вінницької, Сумської, Запорізької, Одеської, Дніпропетровська, Луганської, Харківської, Чернігівської, Полтавської, Черкаської, Тернопільської,  Івано-Франківської, Волинської, Львівської областей.

40 конкурсних робіт, що відібрала моніторингова група, оцінюватиме експертне журі у складі:

Марти Коломиєць, журналіста, директора Програми імені Фулбрайта в Україні;

Вадима Лубчака, редактора відділу веб-редакції та новітніх медіа газети «День»;

Аліма Алієва, громадського діяча, журналіста і політолога, співзасновника громадської організації Крим SOS та Культурного центру “Кримський дім у Львові”;

Тараса Семенюка, журналіста, співзасновника «Short.media».

Детальнішу інформацію про членів журі Ви можете прочитати ТУТ 

Імена 40 фіналістів будуть опубліковані на сторінці сайту Конкурсу 11 вересня (http://www.ecumenicalstudies.org.ua/novini-konkursu/v-vseukrajinskii-konkurs/ekspertne-zhuri ).Урочисте нагородження переможців та фіналістів у кожній з чотирьох номінацій («Культура», «Суспільство», «Економіка»,  та «Релігія») відбудеться 6 жовтня 2017 року під час Х Екуменічного соціального тижня у Львові.

Журналісти, які переможуть у Конкурсі, отримають грошову винагороду у розмірі 3000 грн. та титул «Репортер надії». Автори матеріалів, що займають другі та треті місця, – призи від оргкомітету Конкурсу та дипломи.

Нагадаємо, що V Всеукраїнський конкурс «Репортери надії в Україні» оголошено 8 червня 2016 року. У ньому могли взяти участь штатні та позаштатні кореспонденти українських друкованих та електронних ЗМІ, телебачення і радіо, які мають чи не мають професійне посвідчення та чиї матеріали відповідають вимогам Конкурсу.

За новинами конкурсу слідкуйте на сторінці ІЕС або долучайтеся  до сторінки Конкурсу y Фейсбуці.

Контактні дані: координатор Конкурсу Наталія Ліхновська, тел. 032 240-99-44*3389, e-mail: reporternadii@gmail.com