Як Сестри Альбертинки служать убогим у Львові? Фоторепортаж

Щодня, Сестри Альбертинки, які служать убогим у Львові, допомагають людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Кожного місяця Сестри організовують благодійну акцію, під час якої ідуть до бездомних осіб у різні куточки Львова і роздають їм бутерброди та іноді фрукти. 

“Щомісяця, переважно 17го числа Сестри Альбертинки,  які служать убогим у Львові ідуть вулицями міста, щоб зустрітися віч на віч із людьми, які не мають даху над головою, не мають навіть за що поїсти. Ми передаємо їм поживні бутерброди та ділимося душевним теплом, намагаємося їх підбадьорити. “Будь добрим як хліб”, – до цього закликав засновник нашого Згромадження св. брат Альберт. Він також акцентував на тому, що нагодована людина ніколи не піде грабувати, чи вбивати когось, тому даючи їсти, ми допомагаємо особі стати добрішою”, – наголосила сестра-альбертинка Ієроніма Кондрацька.

Продуктами для таких благодійних обідів  сприяють доброчинці. Також Сестри відкриті на допомогу дівчат-волонтерок, які б раз на місяць могли б виділити кілька годин свого життя на служіння бездомним. 

Додамо, що у Львові триває спорудження Дому для самотніх матерів та бездомних жінок імені святого Папи Івана Павла ІІ. Там жінкам допомагатимуть віднайти себе у новій професії, стати “на ноги”, щоб з часом вони могли попровадити самостійне і гідне життя. Вже видно стіни майбутнього будинку.

“Це буде такий будинок для допомоги жінці, щоб вона могла наново віднайти свою гідність. Бо дуже часто така жінка вважає, що вона є ніхто, нікому непотрібна.  Прагнемо, щоб така особа почувалася у нас безпечно. Щоб допомогти віднайти новий шлях. Часом людині багато не треба. Це на якийсь час, щоб вона могла знайти якусь роботу.   Будемо до кожної особи підходити індивідуально. Притулок буде екуменічним”, – наголосила сестра Ієроніма.

Сестри вдячні за молитву та будь-яку посильну пожертву НАШ РАХУНОК:
UA863052990000026006021016218

Більше інформації Ви можете отримати на фб-сторінці Сестер Альбертинок, які служать убогим у Львові