“Якщо ти не зцілиш мене, Ісусе, скажу про це Твоїй Матері: історія одного чуда у Лурді

1928 року паралізований десятилітній хлопчик разом з батьками приїхав до Люрду в надії оздоровитись.

Ця історія трапилась одного дня у Люрді. Коли священник наближався до хворого хлопчика із Найсвятішими Тайнами, той голосно промовив: “Якщо Ти не зцілиш мене, Ісусе, я скажу про це твоїй матері”.

Священник продовжує благословляти інших, але повертається до дитини. Хлопик наполегливий. Його мати багато разів розповідала йому про чудеса в Люрді, про безмежну любов Богоматері і про те, як вона заступається за нас перед своїм Сином. Дитина голосно повторює: “Якщо ти не зцілиш мене, Ісусе, я скажу про це твоїй матері”. І в цей момент відбувається диво.

Як і усі матері, Марія є доброю, сповненою ласки і милосердною до кожного з нас. У дитинстві ми часто звертаємось з проханням до мами, щоби отримати щось від батька. Так само і в духовному житті – Марія завжди попросить свого Сина про те, що ми їй щиро довіримо.

Чудовим прикладом заступництва Богородиці є чудо у Кані Галилейській. На весілля були запрошені Ісус та Марія. І коли забракло вина, Марія сказала про це своєму Сину. І хоч Спаситель сказав, що ще не час “ще не настала моя година”. Однак все-таки чудо перетворення води на вино відбулося.

Яка ж велика сила заступництва Богородиці! Ми не самі, бо маємо в небі Матір. І про кожне наше прохання Вона готова просити Свого Сина.

 

Адаптація Тетяни Трачук

Джерело: ДивенСвіт