Єпископ Філарет освятив у Львові медичний центр Інституту вертобрології та реабілітації

419 лютого, єпископ Львівський і Галицький Української Православної Церкви Філарет освятив у Львові медичний центр Інституту вертобрології та реабілітації (вул. Кульпарківська, 99-б). Це філія Київського центру, який діє в Україні з 2002 року.

«Ми лікуємо захворювання спини без операцій за допомогою загальноприйнятого в Інституті вертебрології та реабілітації комплексу процедур: корекція хребта методом «короткого важеля», лікувальний масаж, фізіотерапія, лікування рухом» – зазначають у центрі.

У львівському закладі є спеціально обладнаний зал з медичними тренажерами, де застосовуватимуть фінсько-німецьку методику David для закріплення результату надовго.

Владика благословив медичний персонал та всіх присутніх на плідну працю.

Довідка:

Ідея створення Інституту вертебрології та реабілітації як самостійної клініки для лікування захворювань хребта налічує не один рік. Тому у 2002 р. у Києві був відкритий медичний центр, де на сьогоднішній день впроваджені сучасні схеми лікування таких паталогій, як остеохондроз хребта, грижі міжхребцевих дисків, корінцевий синдром, сколіоз і так далі. Широкий набір реабілітаційних процедур застосовується з метою постопераційного відновлення пацієнтів і передопераційної підготовки.

Сайт закладу: ivr.ua
За матеріалами: upc.lviv.ua