Єпископ Віталій Кривицький: “Після кожної ночі приходить ранок, а після кожної смерті – воскресіння”

Дорогі брати і сестри!

Сьогодні в колі іншиї релігійних діячів ми заносили свою молитву у Софії Київській.  Молитву за нашу державу, молитву про мир, про справедливість.

Я собі вчергове уявив – скільки людей у цих стінах молилися про мир.  Скільки людей і поколінь просять Господа, щоб зупинилася війна, кровопролиття. Щоб ті діти, батьки яких вийшли на війну, щоб дочекалися батьків додому, щоб не було сиріт.

Ми знову заносимо цю молитву, розуміючи, що наша сила не у амбіціях, не у зброї, а у Бозі, бо він завжди ставить останні крапки.

Ми сьогодні зібралися у цьому святому місці, щоб просити про відвагу, про єдність, а це те, що нам потрібно. Те, що приносить дуже добрі плоди.

Ще раз і ще раз закликаю Господа про мир і закликаю усіх нас до єдності. Завжди пам’ятали, що Бог завжди перемагає і Його справедливість.

Закликаю всіх до єдності, особливо римо-католиків, нагадую усім, що вся римсько-католицька Церква у світі молиться і постить за Україну. А це час особоивої праці над самими собою, наближення до Господа. Нехай, цей особливий великий піст ми переживемо і наблизимося до Воскреслого Господа. Бо після кожної ночі приходить ранок, після кожної смерті приходить Вокресіння. Нехай, Христос воскресне у наших серцях, нехай воскресне Україна.