Єпископом-помічником Донецького Екзархату УГКЦ номіновано священника родом зі Львова

19 вересня 2022 року у Ватикані повідомлено про те, що з благословення Папи Франциска отця Максима (Рябуху) СДБ номіновано єпископом-помічником Донецького Екзархату УГКЦ із титулярним осідком Стефаніако. Своїм благословенням Святіший Отець підтвердив вибір Синоду Єпископів УГКЦ. Про це інформує Vatican news.

Біографічна довідка

Єпископ-номінат Максим (Рябуха) народився 18 травня 1980 р. у Львові. В 1998 року вступив до Товариства святого Франциска Сальського, члени якого відомі як салезіяни. Після початкового вишколу завершив філософсько-богословські студії в Папському Салезіянському Університеті в Римі. Крім того, здобув дипломи з управління персоналом в Київській МАУП, управління в Львівській Політехніці та соціальної педагогіки в Прикарпатському Національному Університеті.

Отримавши 4 серпня 2007 ієрейське рукоположення, о. Максим виконував різні обов’язки у згромадженні, зокрема, був директором катехитичної школи при парафії Покрова Пресвятої Богородиці у Львові, керівником салезіянської ораторії у Винниках, настоятелем салезіянської спільноти в Дніпрі, адміністратором парафії святого Івана Богослова в Києві, очолював академічне душпастирство в Київській Архиєпархії УГКЦ та співпрацював з Апостольською нунціатурою в Києві. Займався також викладацькою діяльністю та був обраний Провінційним Вікарієм української провінції.