Єрм. Лука (Михайлович): “Не путін є вершитель життя, а Христос!”

Друзі, хочу звернутися до Вас кількома словами у цей час віроломного нападу російського агресора! До нас, в Україну, прийшло велике лихо! Важливо знати, що ми є частина великого народу, ми є його синами і доньками, що за нашими плечами є великі і хоробрі герої минулого і сучасності! Але найважливіше, що з нами є Божа правда і безсмертна віра у Христа!
Дуже прошу Вас у цей час берегти спокій. Максимально концентруватися на молитві і пості! Щоб не сталося не дозвольте собі панікувати і сіяти паніку в інших.
Пам’ятайте, що зло ніколи не триває вічно! Добро насправді перемагає не лише у казках, воно насправді переможне в реальності! У мене немає у цьому жодних сумнівів! Історія знає численні випадки як зло, яке нібито цілковито запанувало потім ганебно посоромлювалося! Тільки Божа правда і любов є вічними! Лише за ними буде останнє слово!
У ці дні підтримуймо одні одних, об’єднуймося на усіх можливих рівнях у молитві, взаємодопомозі, служінні. Пам’ятаймо особливо за тих, хто вже зазнає атак ненависного російського чобота! Але дарма: Не путін є вершитель життя, а Христос! Він є батько історії і людського життя.
Ми не знаємо чому Провидіння допустило це! Я теж цього не знаю! Найкращою відповіддю є не ЧОМУ, а ДЛЯ ЧОГО. Це не завжди легко збагнути а тим більше прийняти, але все, що стається з нами треба довірити, бо Бог є наш Люблячий Батько. У ці складні часи не дозвольмо собі впустити зневіру і сумніви у Божій любові до нас, українців! Світло надії ніколи нас не посоромить!
Немає жодних сумнівів, що за видимим ворогом, Росією і за цією імперською машиною зла стоїть Древній Ляльковод – Сатана! Це він штовхає їх у вир безумного чоловіковбивства, тому що він сам є чоловіковбивця від початку.
Боротись з ворогом видимим найперше означає через молитву знищувати підступні задуми Сатани, який і є насправді головним режисером війни. Молячись і довіряючи Богові, ми обов’язково розіб’ємо його наміри, підступи і дії.
Цілком можливо, що у нас не буде постійної можливості тримати контакт одні з одними через мережу чи телефонний зв’язок, але пам’ятаймо, що духовний зв’язок міцніший за соціальні мережі.
Поручаю Вас усіх моїх друзів, рідних, близьких, духовних дітей і усе українське військо Покрову Пресвятої Богородиця і заступництву Архистратига Михаїла.
«Нехай воскресне Бог і розбіжаться вороги Його і нехай тікають від лиця Його ті, що ненавидять Його. Як щезає дим, нехай щезнуть»!
З нами Бог!
Слава Україні!
Із фб-сторінки єрм. Луки (Михайловича)