З ініціативи духовенства УПЦ у Львові відбудеться Молодіжний форум

molod22 жовтня 2016 року, з благословення єпископа Львівського і Галицького Філарета, у  Львові відбудеться Молодіжний форум. Організатори заходу – Відділ у справах молоді  та Інформаційно-просвітницький відділ Львівської єпархії. До участі у форумі очікуються молодь з усіх парафій Львівської єпархії, делегації Івано-Франківської та Волинської єпархій, а також з Люблінсько-Холмської єпархії Польської православної церкви.

Головною ціллю проведення Форуму є консолідація молодих людей з усіх кінців єпархії у єдиний молодіжний та волонтерський рух, який наразі зачіпає лише обласний центр. Через виступи спікерів, запрошених з різних єпархій Української та Польської Православних Церков, організатори  мають на меті зацікавити та дати живий імпульс до молодіжного служіння на всіх парафіях єпархії.

Долучитися до роботи цього молодіжного з’їзду приїдуть представники Синодального відділу у справах молоді УПЦ, православні журналісти, ведучі молодіжних проектів з Дніпра та Херсону, а також голови єпархіальних відділів, аби поділитися досвідом своєї діяльності, презентувати започатковані проекти та навчити реалізувати ідеї на місцях.

З питань участі звертайтеся до оргкомітету:

протоієрей Назарій Швець, голова відділу у справах молоді Львівської єпархії (+380679056095)

ігумен Маркіан (Каюмов), голова інформаційно-просвітницького відділу Львівської єпархії (+380970198819).

За матеріалами: веб-ресурсу Львівської єпархії УПЦ