З нагоди 100-річчя бою під Крутами львів’яни підтримали загальноукраїнський флешмоб з виконання маршу «Героям Крут»

dsc9717-41048bee28532f6593abec2f019dcbfaСьогодні, 29 січня 2018 року, на залізничному вокзалі «Львів» відбувся загальноукраїнський флешмоб з виконання маршу «Героям Крут» оркестром Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та державною заслуженою хоровою капелою України «Трембіта».

Участь у флешмобі також взяла громадськість, гості міста та всі присутні на вокзалі. Оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного  та державна заслужена хорова капела України «Трембіта» виконали марш «Героям Крут», «Ой у лузі червона калина», опісля чого на вокзалі прозвучав Гімн України. Львівський сурмач також приєднався до флешмобу та о 12:00 виконав з міської ратуші марш українського війська.

Опісля флешмобу з нагоди 100-річчя бою під Крутами відбудеться покладання квітів до могили учасника бою під Крутами Ігоря Лоського на полі почесних поховань № 67; поминальна молитва за полеглих у бою під Крутами. Також відбудеться урочисте проходження ліцеїстів Львівського державного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут та покладання лампадок до могили учасника бою під Крутами Андрія Лазаренка на полі почесних поховань № 9 та спільна молитва.

Джерело: сайт ЛМР