З’їзд Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі триває нині на Святоюрській горі. ФОТО

Сьогодні, 6 липня 2019 року, у Архикатедральному соборі св. Юра та площі Св. Юрія відбувається З’їзд архибратства Матері Божої Неустанної Помочі. До події долучилися представники духовенства і численні миряни.

Розпочався З’їзд із Акафісту до Матері Божої Неустанної Помочі. Опісля ікону Матері Божої Неустанної Помочі урочисто винесли на плошу св. Юра, відтак усі присутні змогли помолитися біля образу.

Архиєрейську Божественну Літургію очолив Преосвященний владика Володимир, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, який наголосив, що сьогодні ми дякуємо Богові за великий Дар Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі:

“Сьогодні скеровуємо наш погляд на чудову ікону Матері Божої Неустанної Помочі, яка стала для нас дуже і дуже рідною. Ми споглядаємо на цю ікону і вчимося виконувати заповіт Христа у нашому житті. Редемптористи прийшли до України у 1913 році і принесли із собою культ Матері Божої Неустанної Помочі. Тому вона така знана у наших храмах і родинах. У часі місій чи реколекцій були засновані спільноти Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі і це братство сьогодні має свій щорічний З ’ їзд у Львові. Ми дякуємо Богові за великий Дар Архибратства, яке свого часу підтримував Праведний Митрополит Андрей. Він підтримав його поширення у парафію, зокрема у часі місій. Наприкінці 1929 року братство налічувало близько 15 тисяч членів. Яка це численна армія і молитовна підтримка! Ці спільноти були у різних парафіях наших галицьких єпархій. І яке було пророче бачення наших попередників. Адже члени Архибратства були великою опорою переслідуваної Церкви. Їхні помешкання ставали храмами, де звершувалися Богослужіння. Пригадуємо сьогодні 30-літній ювілей легалізації Української Греко-Католицької Церкви. Святоюрський пагорб сьогодні обіймає членів Архибратства. Заохочуємо також вступати до цього Архибратсва” – наголосив Преосвященний Владика Володимир.

Додамо, що нині також відбулося прийняття нових членів Архибратства Матері Божої Неустанної Помочі. Опісля буде Молебень до Матері Божої Неустанної Помочі.

Нагадаємо, що у 2017 році Блаженніший Святослав проголосив загальноцерковне свято Матері Божої Неустанної Помочі, яке святкується у першу неділю липня.

ФОТО КАПЕЛАНА ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ О. ПАВЛА ДРОЗДЯКА