«Запросімо до молитви за Україну представників інших держав», – архиєпископ Мечислав Мокшицький

 Mechislav-MokshitskiyhhhhПерша всеукраїнська зустріч на СДМ відбулася в сьогодні, 27 липня 2016 року, у парафії Воздвиження Святого Хреста. На ній зібралися представники всіх українських католицьких дієцезій.

На зустрічі були присутні архиєпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський РКЦ, а також єпископи Кам’янець-Подільської дієцезії: ординарій – Леон Дубравський та помічники – Ян Нємєц і Радослав Змітрович.

 «Мої дорогі, я маю важливе оголошення для вас. Папа Франциск уже в Польщі! – розпочав свій виступ архиєпископ. Його слова викликали бурхливі оплески та скандування «Україна любить Папу!». – Люба молоде! Прості слова з Євангелія від Марка зібрали в одному місці тисячі молодих людей. Це не випадковість, а відповідь на заклик Бога, який неустанно нагадує про своє існування і запрошує слідувати за Ним».

Читайте також« ХХХІ Світовий день молоді офіційно розпочався».

 Архиєпископ висловив свою радість від всесвітньої зустрічі молодих і назвав її «чудовим свідченням віри». Його слово стосувалося двох покровителів СДМ – Сестри Фаустини і Йоана Павла ІІ. Ці двоє святих показали своїм життям те, про що говорив Ісус: щоб люди, дивлячись на ваші добрі діла, прославляли Отця, що в Небі.

 «Ми також зібрані тут, аби просили в Господа милосердя для України. Знаємо чимало тих, хто страждає, тож через молитву будьмо вісниками миру. Запросімо до молитви за Україну представників інших держав, і це принесе плоди, згідно з тим, що сказав Ісус: же двоє або троє зібрані в Моє Ім’я, там Я серед них. Ми маємо великий потенціал добра. Тож будьмо євангельською закваско любові, миру, добра, доброзичливості. Відважно перемінюймо обличчя землі!  Ми Христові;не біймося! Живімо відважно й пишаймося тим, що називаємося християнами», – закликав митрополит Львівський.

 Також о. Міхал Воцял представив учасникам зустрічі дієцезіальних душпастирів та оголосив, що на питання «Що далі?» Церква в Україні дає свою відповідь. А саме, з наступного року в церковному українському житті, на рівні Тижня милосердя чи Тижня молитов за єдність, буде Тиждень молоді.

За матеріалами: «CREDO».