Завтра львів’ян запрошують вирушити у паломництво до с. Страдч

wide_15-05_1У п’ятницю, 26 червня, миряни зі всієї України візьмуть участь у прощі до відпустового місця в селі Страдч, що на Яворівщині. Хресна хода відбудеться з нагоди Дня мирянина та Року митрополита Андрея Шептицького.

Всеукраїнську прощу у співслужінні єпископів багатьох єпархій очолить Блаженніший Святослав, глава УГКЦ. У ході візьмуть участь захисники Вітчизни, родичі загиблих, волонтери. До прощі традиційно долучаться узалежнені від алкоголю та їхні рідні. Після Богослуження всі охочі уже традиційно складатимуть присягу про відречення від алкоголю.

3nLDYb«Людям, котрі приходять на Страдецьку гору помолитись, Господь повертає надію і зціляє їхні душі, поранені жахами війни на Сході та кризою суспільства. Тут, в урочій тиші святої Страдецької гори, відбуваються незбагненні для розуму речі: хворі отримують зцілення, засмучені – втіху, зневірені – пораду. Щораз більше людей приходять сюди і віднаходять тут правдивий лік для своїх душ», – переконаний о. Іван Колтун, парох парафії Успення Пресвятої Богородиці с. Страдч.

Слова священика підтверджують численні свідчення, які прочани залишають у спеціальній книзі в храмі.

Програма прощі