Завтра на каналі Суспільне Культура – прем’єра серіалу «Католицизм: мандрівка до серця віри»

21 січня 2023 року на телеканалі Суспільне Культура відбудеться прем’єра документального серіалу «Католицизм: мандрівка до серця віри», який розповідає про католицьку віру крізь призму мистецтва — архітектури, літератури, музики. Початок – об 11:50. Нові серії виходитимуть на телеканалі Суспільне Культура щосуботи, пише ресурс.

Автором та ідейним натхненником серіалу став американський католицький єпископ Роберт Баррон, який раніше написав однойменну книгу. Українською мовою світовий бестселер у 2020 році видало Згромадження Сестер святого священномученика Йосафата УГКЦ спільно з видавництвом «Свічадо» з благословення Митрополита та Архиєпископа Львівського Ігоря. Є вона і у форматі аудіокниги.

Документальний проєкт у доступній формі пояснює головні тези християнства, церковного укладу й дає відповіді на безліч запитань, пов’язаних з релігією. У серіалі єпископ Баррон є ведучим, який подорожує історичними місцями Ізраїлю, Уганди, святинями Європи, вулицями Мехіко, Калькутти та Нью-Йорка. Ці мандрівки є великим екскурсом в історію християнства. Зйомки документального серіалу відбувалися на 50 локаціях у 15 країнах світу.

Також читайте: У Львові провели допрем’єрний показ фільму «Католицизм»

Глядачі серіалу побачать місця, не завжди доступні для широкої публіки: Купол Скелі, Собор Святої Софії, могила Матері Терези, Храм Гробу Господнього, рідкісні види Пантеону, базиліка Святого Петра, Сикстинська капела та приватні сади Папи Римського, Шартрський, Нотр-Дам та Кельнський собор.

Суспільне Культура — загальнонаціональний телеканал для культурного дозвілля. Кіно, театр і музика, цікаві програми про мистецтво, спецпроєкти та ефіри наживо з головних культурних та мистецьких подій країни.