Завтра римо-католицьку молодь запрошують на День зосередження до парафії св. Папи Івана Павла ІІ

23 жовтня 2021 року  о 12:00  розпочнеться Деканальний День зосередження для молоді.  Подія відбудеться на парафії св. Папи Івана Павла ІІ (Сокільники). Такі молодіжні зустрічі вже стали своєрідним трендом у минулому навчальному році,коли щомісяця під проводом духовенства та богопосвячених осіб, молодь збиралася на різних римо-католицьких парафіях Львова.

У плані зустрічі: Літургія Слова, Конференція, почастунок, Адорація, Євхаристія. Тема зустрічі: “Хто Ти, Господи, а хто я такий”.

Вікарій Митрополичої Базиліки Внебовзяття Пресвятої Діви Марії о. Роман Брода, закцентував, що навмисно обрали місцем зустрічі парафію св. Папи Івана Павла ІІ, бо напередодні відзначають спомин цього святого Папи. Також важливо відзначити, що Папа дуже любив зустрічатися з молоддю.

“Цьогоріч ми хочемо відродити молодіжні зустрічі, які започаткували торік. Ми бачили добрі плоди з того, тому з душпастирями вирішили знову рухатися у тому напрямку. Під час цієї зустрічі будемо роздумувати  про розпізнання хто я такий у контексті Святого Письма. На наступних зустрічах будемо думати про емоції, тілесність, почуття. Будемо про це говорити, бо молодь з тим зустрічається, але не завжди знає як з цим поводитися. Хочемо допомогти молоді розпізнати ким вони є та Ким є Господь для них”,

Фото: Львівської Архідієцезії РКЦ