Завтра у Львові відбудеться традиційний концерт-містерія «Страсті Христові»

strasti-hrystovi-2017-e1491469309826Львів’ян та гостей міста запрошують у Вербну неділю, 9 квітня 2017 року, на великопісний концерт-містерію «Страсті Христові», який традиційно проводять у Львові напередодні Великодня. Захід відбудеться у храмі Св. свщмч. Йосафата (вул. Замарстинівська, 134).  Початок: о 19.00 год.

Концерт-містерія відбудеться за участю квартету солістів Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» у складі: Оксани Потапової (скрипка), Романа Сокрути (скрипка), Володимира Бойчука (альт), Миколи Околовича (віолончель).

Під заходу всі слухачі матимуть унікальну нагоду долучитись до духовно-мистецького дійства, осмислити наближення свята Великодня та сповнитися незабутніми враженнями від класичної музики, яка у неповторному вигляді поєднає у собі переживання глибини прийдешнього Воскресіння Христового.

Організатори концерту-містерії: парафія Св. свщмч. Йосафата (УГКЦ), Львівська міська рада, проект «Духовна велич Львова», ЛМГО «Українська молодь – Христові», Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» та Об’єднання «Самопоміч».