Завтра у Львові відкриють виставковий проєкт, присвячений 30-річчю відновлення діяльності ВАЦ в Україні

Завтра, 16 грудня 2021 року, у Львові відкриють виставковий проєкт “VERADARDZ” (повернення), присвячений 30-літтю відновлення канонічної діяльності Вірменської Апостольської Церкви в Україні. Початок о 12:30, вул. Вірменська 7 (вхід з вул. Краківської).

Перед відкриттям проєкту відбудеться урочиста Божественна Літургія, яку очолить єпископ Маркос Оганесян. Вона розпочнеться об 11:00 у Вірменському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці.

“Літургія триватиме півтори години. О 12:30 буде освячення нового релікварію у який помістили мощі трьох святих: Григорія Просвітителя, його сина і Папи Римського Климента.  Охочі зможуть отримати благословення від мощей, не цілуючи їх, з огляду на карантинні обмеження. Опісля буде невеличка екскурсія. щоб гості мали нагоду ознайомитися з церковними сакральними експонатами.  Також можна буде побачити археологічні знахідки 14-15 століть, дотичні до історії вірмен”, – зазначив отець Карапет Ґарібян, духовний пастир Вірменського кафедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці.