Завтра у Львові влаштують свято надії для дітей

ROBIK-IJUNУ п’ятницю, 5 червня, ГО «Міжнародний фестиваль надії» у партнерстві з Львівським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть неймовірне свято для маленьких львів’ян та гостей міста. За словами організаторів, у ЦТДЮГ «Погулянка» (вул. Вахнянина, 29) очікують близько 1200 дітей. Через велику кількість охочих відбудуться два ідентичних заходи – о 14.00 год. та о 17.00 год. Тривалість свята – близько години.

У програмі Свята надії: сценічна дитяча постановка з веселими ведучими, привітання від організаторів, мультфільм «Суперкнига» та інтерактивна вікторина Робіка з дітьми. Кожна дитина, яка прийде на свято, отримає від організаторів DVD з м/ф «Суперкнига», а також особистий подарунок від благодійної організації «Сумка Самаритянина».

«Свято надії для дітей Галичини – це лише один з соціальних проектів Фестивалю надії, і його ми готуємо до Міжнародногодня захисту дітей. Діти не лише чутливі і вразливі, їхні серця завжди відкриті до того щоб дарувати радість. І, без сумніву, вони раді цю саму радість приймати, наприклад, у вигляді подарунків, які їм роблять дорослі. Ми готуємо свято для дітей Галичини як можливість передати їхнім серцям наше бажання робити добро і дарувати надію на щастя…» – наголошує Михайло Наконечний, директор ГО «Міжнародний фестиваль надії».

Вхід за запрошеннями (запрошення розповсюджують через Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді).

Попередня акредитація для журналістів обов’язкова: 098-317-93-43, media@hopefest.lviv.ua (Вікторія Крупеня).

Координатор проекту – Тарас Сало, 067-771-81-05, venue@hopefest.lviv.ua.

Читайте також: Михайло Наконечний: «Фестиваль надії – це масштабна подія, яка спрямована на допомогу суспільству і особисто кожній людині…»