Згромадження Отців-Оріоністів відзначило храмове свято

aYdqGiУ неділю, 1 червня 2014 р. у день пам’яті засновника Згромадження отців Оріоністів святого Луїджі Оріоне, у храмі Божого Провидіння (м. Львів, вул. Авраама Лінкольна, 12) відбулися урочистості, які очолив Преосвященний владика Венедикт, Єпископ – помічник Львівської архиєпархії. Про це пише офіційний сайт Львівської Архиєпархії УГКЦ.

«Чим більше будемо дарувати, розпоряджуватись тими добрами, які маємо, то більше Бог нас буде нагороджувати цими добрами, щоб ми і далі могли обдаровувати інших, давати іншим», – зауважив владика Венедикт, під час звернення до парафіян.

Довідка:

Діючи з 2001 року невеличка спільнота, а саме: отець Еджідіо Монтанарі і отець Морено Каттелан, які живуть у громаді з трьома кандидатами, зуміли організувати потужну парафіяльну діяльність.

Соціальним виміром діяльності Згромадження є постійно діюча аптека, парафіяльний пункт допомоги “Карітас”, дім для неповносправних та навчально-професійна майстерня для них. У липні в ораторії відбуваються “Веселі Канікули”, в яких щодня беруть участь понад 200 дітей та задіяно близько 40 аніматорів.