20-ті роковини: у Львові молитовно вшанували пам’ять жертв Скнилівської трагедії

27 липня 2022 року, у храмі Христового Воскресіння у Львові Архиєрейською Божественною Літургією вшанували пам’ять жертв Скнилівської трагедії. Очолив моління Митрополит Львівський УГКЦ Владика Ігор у співслужінні із настоятелем храму о. Сергієм Шваглою та іншими священнослужителями.

Взяв участь у молінні також священник ПЦУ о. Василь Горгут, який здійснює служіння у каплиці Всіх святих українського народу, що неподалік летовища.

Попри те, що трагедія сталася 20 років тому, на очах у присутніх були сльози. Митрополит Ігор підкреслив, що загиблі вже у вічності і закликав тих, кому вони були дорогими, продовжувати невтомну молитву.

“У катастрофі загинуло майже 80 осіб різного віку. Молимося за світлий упокій їхніх безсмертних душ. Бракує тих осіб поміж нами, але вони живі у вічності і очікують зустрічі з нами після нашого перенесення до безсмертного життя. Пам’ятаймо, що ми стоїмо у черзі до вічності. Не знаючи скільки осіб перед нами і за нами. Кожної секунди у вічність переносяться десятки душ, які являються на справедливий Божий суд відносно життя на землі та отримують нагороду або покарання. Ми не в силі нічого змінити, як лише молитися за упокій тих, хто випередив нас переходом у вічність. Стараймося молитися за них часто, навіть кожного дня. Пам’ятаймо і про свою душу, щоб через щире покаяння, виконання діл милосердя, молитву, любов до Бога і ближнього ми удостоїлися вічної нагороди. Життя минає швидко і вічність стає нам щораз ближчою. Боже, змилуйся над нами!”

  Наприкінці Літургії о. Сергій Швагла сказав, що 20 років молитов за загиблих – це тривалий час, відтак вони неодмінно є з Богом.

 Фото Наталі Стареправо