5 художніх християнських фільмів, які варто переглянути у свято Введення у храм Пресвятої Богородиці

1. “Марія. Мати Ісуса”

У цій могутній та проникливій історії любові, жертовності й віри, простежується життя однієї з найвідоміших у світі жінок – Марії, матері Ісуса. Вірою Марія подолала всі тяжкі випробування, коли їй довелося пережити передбачені пророками нестерпні страждання Ісуса, його приниження і мученицьку смерть на хресті. Після Його воскресіння Марія до кінця своїх днів продовжувала поширювати послання свого Сина про Божу любов і спасіння …

2. “Йосип і Марія”

У центрі сюжету життя раввина Еліа, який став свідком вбивства невинних дітей. Він обіцяє собі помститися. Втім знайомиться із Святим сімейством. Поведінка Ісуса дивує його щораз то більше. Чи може пророцтво сповнюватися на його очах? Коли нарешті приходить момент помсти, Еліа вагається. Він роздумує над тим, що важливіше: помста чи любов і прощення?

3.”Свята Родина”

Сюжет, присвячений постатям Пресвятої Діви Марії та Йосипа Обручника.Цей фільм можна дивитися усією родиною. Адже ця стрічка також про важливість у  житті таких чеснот як смирення, вміння приймати іншу людину такою, якою вона є і про витривалість на обраному шляху.

4.”Благодаті повна”

Це фільм про Пресвяту Діву Марію, яка проводить свої останні дні, допомагаючи Церкві відновити свою первісну зустріч з Господом.

5. “Фатіма” (1997)

Художній фільм «Фатіма» оповідає про об’явлення Пресвятої Богородиці у 1917 році трьом португальським дітям, а через них усьому світові. Цей фільм надихає на духовні роздуми та зростання у вірі.

За матеріалами https://pl.aleteia.org/