Андрій Садовий: «В Україні є навчальні заклади зі столітньою історією, проте УКУ – це університет, який має столітні перспективи»

dyb_5934_650x410Нагадуємо, сьогодні у Львові офіційно відкрили Центр Митрополита Андрея Шептицького.

Участь в урочистостях взяв й міський голова Львова Андрій Садовий, який у своїй святковій промові закцентував увагу на унікальності й перспективах УКУ та його важливій місії для сучасного українського суспільства.

Високопреосвященні владики, всечесні отці, преподобні брати і сестри, шановні панове керівники області, шановні меценати, шановні політики, шановний пане Президенте Українського Католицького Університету, шановний отче-ректоре, дорога родино-спільното УКУ!

Слава Ісусу Христу!

Двадцять шість років має українська Незалежність, двадцять п’ять років УКУ ми святкуємо! Через Католицький Університет Бог промовляє до нас і дає нам особливий знак. Ми дуже часто сумніваємось, маємо гріхи – ми такі, якими ми є. Через УКУ Бог промовляє до нас: «Якщо ти маєш добру ідею, добрих людей, ти все зробиш і все збудуєш».

Я перебуваю під враженням від виступу Владики Бориса, коли він вчора і сьогодні говорив, що неможливе стало можливим завдяки великій Господній ласці та праці великої кількості людей.

В Україні є багато університетів, але УКУ особливий, бо він об’єднує увесь світ. Сьогодні тут присутні люди із цілого світу.

Велика подяка меценатам! Ви не просто інвестуєте в УКУ, ви інвестуєте в себе, в майбутнє нашої держави, наших дітей.

Велика подяка викладачам, які тут жертовно працюють! Це таке велике щастя, коли ти знайшов в житті своє покликання і йдеш дорогою свого покликання.

Велика подяка студентам, які обрали УКУ! Ви могли обрати університети, які мають столітню історію, але обрали університет, який має столітні перспективи. І це круто!

Читайте також: “о. д-р Богдан Прах: “УКУ мусить зростати, проте дуже розумно й обдумано”

Коли я бачу нові будівлі, то закохуюсь. Нещодавно я згадував, коли до Львова приїхали одні добрі гості, які раніше тут ніколи не були. Вони сказали прості слова: «Які красиві люди жили у Львові сто-двісті років тому, тому що лише красиві люди можуть створювати такі красиві будівлі».

Мені приємно, що пройдуть роки, і ми будемо милуватись  пам’ятками архітектури й цього століття. Велика подяка пану Бенішу і всій команді, яка для цього працювала.

Кожен із нас може у житті робити великі справи, може робити й малі. Але найголовніше, як говорила Мати Тереза, робити все з великою любов’ю. Тут, в цій спільноті, серед усіх нас є любов.

Дякую всім вам! Я хочу від імені всіх нас виконати таку місію і “Золотим гербом міста Львова” вшанувати Стефана Беніша, нашого прекрасного архітектора. В мене є багато таких гербів, і прагну, щоб багато таких будівель було у Львові.

Дякую всім вам, я всіх вас люблю! Я вірю в УКУ, я вірю в Україну!

Слава Україні! Героям слава!”