«Дуже хочеться, щоби ваші душі були такими ж чистими, як кришталь, як ця вода, яку ми черпаємо» – владика Димитрій

10911347_843858195655777_3702661587680710146_o«Я вас усіх вітаю із Богоявленням, Хрещенням і Просвіченням Господнім. Всі ці назви об’єднує одна євангельська подія – пришестя на Йордан Сина Божого Ісуса Христа, для того, щоби хреститися від Йоана Предтечі. Ця подія для нас є спасительною. Дуже хочеться, щоби ваші душі були такими ж чистими, як кришталь, як ця вода, яку ми будемо почерпати. Тому що ця подія є ще й просвіченням для кожного з нас.

Богоявлення Господнє – це явлення Святої Тройці, якій ми поклоняємося, яку сповідуємо і в яку віримо. Тому це свято нас об’єднує у великій тайні Святої Тройці. Ми повинні знати, що Різдво Христове і Богоявлення – це також перемога. Це той мир, який приніс на землю Христос Бог. Він освячує нашу людську неміч і кличе нас до покаяння. Тому будьмо певними, що ми переможемо і зовнішнього ворога, видимого, і свого внутрішнього ворога – гріха. Не сумніваймося в цьому ні на мить, бо якщо ми з Богом, то хто проти нас? Нехай Боже благословення завжди перебуває над вами, а свята йорданська вода зміцнює нас духовно і тілесно. Тому що кожний, хто буде її почерпати і споживати, надіється на вічне життя і благополуччя в нашій родині, у нашому місті і країні.

Ми молилися сьогодні за всіх: і за церковну владу, і за владу нашої держави, і особливо за військо, щоб Господь подав нашим солдатам перемогу над ворогом і супротивником та дав силу управляти всіма стихіями і всією нашою державою. Христос Хрещається!» – звернувся до мирян після екуменічного молебню на площі Ринок Високопреосвященний владика Димитрій (Рудюк), Митрополит Львівський і Сокальський Української Православної Церкви Київського Патріархату.

До теми: Традиційне екуменічне Йорданське водосвяття у Львові на площі Ринок (Фоторепортаж)