Директор «Карітас-Спес Україна» подарував Папі особливий дарунок від українців

За три дні до річниці повномасштабної війни в Україні Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції отця В’ячеслава Гриневича SAC, виконавчого директора Caritas-Spes Ukraine, який подарував понтифіку особливий пам’ятний хрест. Про це повідомили на сторінці Місії «Карітас-Спес».
 
На зустрічі також були присутні тимчасовий адміністратор Caritas Internationalis П’єро Франческо Пінеллі та його помічниця Марія Ампаро Алонсо Ескобар.
 
Під час аудієнції отець В’ячеслав подарував Святішому Отцю хрест, зроблений із уламків розбитих вікон, як символ війни. «Війна часто вривається в життя людей через вікна, залишаючи тільки уламки від мрій, будинків і навіть життів. А метелик на цьому хресті символізує Ісуса Христа і є знаком надії, що це жахіття закінчиться справедливим миром» – розповів про подарунок для Папи отець Гриневич.
 
 
Окрім того, Святіший Отець отримав у подарунок також молитву Хресної дороги, яку написали працівники Національного офісу «Карітас-Спес Україна».. «Я подарував Папі цей дуже глибокий, особистий та навіть інтимний текст нашої команди і попросив прочитати його, щоб текст став молитвою. Я бачу, як Папі болить ця війна. В розмові він поділився, що часто коли бачить на генеральній аудієнції дітей з України, він помічає, що вони не посміхаються. Він бачить як їм боляче і йому це болить так само» – розповів отець В’ячеслав.
 
У відповідь понтифік передав послання до українців. «Ви все робите правильно, я з вами, я роблю все що від мене залежить» – сказав на завершення зустрічі Папа Франциск, поблагословив її учасників і подарував  розарій.
 

Релігійна Місія «Карітас-Спес» Римсько-Католицької Церкви в Україні є однією із 48 учасників Федерації «Карітас Європа» та членом «Карітас Інтернаціоналіс», глобальної конфедерації, яка об’єднує 162 католицькі організації. В Україні Місія працює в усіх регіонах, маючи Національний офіс і сім регіональних осередків, які діють у кожній дієцезії Римсько-Католицької Церкви (РКЦ).

«Карітас-Спес Україна» сприяє встановленню соціальної справедливості, пропагуючи християнське милосердя. Наша діяльність спрямована на: подолання бідності, встановлення справедливості та відновлення гідності людини, незалежно від її віросповідання, кольору шкіри, національності, політичних чи світоглядних переконань.