Глава УГКЦ: «Ми сьогодні постимо і молимося, щоби вигнати диявола, духа війни і смерті»

Запрошую всіх вас сьогодні до молитовного стояння, яке почнеться сьогодні о 14.00 за київським часом з Покотилівки біля Харкова. Відтак охопить Одесу, охопить Дрогобиччину, славний Грушів, Зарваницю, Гошів, Унів, а завершиться тут, у Києві.

Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному відеозверненні з Києва.

«Сьогодні переживаємо сьомий день війни. У цей день, 2 березня 2022 року, на заклик Святішого Отця Папи Франциска весь світ єднається в молитві і пості за мир в Україні», – сказав він.

За словами Глави УГКЦ, сьогодні особливий день, бо відчуваємо, що в нашій біді ми не самотні. Хоча війна продовжується. Цієї ночі бомбардували наш Житомир. Продовжують обстрілювати наші міста і села. Ми особливо переживаємо за Харків, Суми, Чернігів, Херсон та інші українські міста, які попали в облогу, де вже сьогодні є великий брак харчів, ліків. Уже сьогодні важко рятувати місцеве населення.

Але ми сьогодні єднаємося в молитві.

«Що означає єднатися в молитві? В останні дні ми говорили, що лише коли ми будемо єдиними, об’єднаними – ми будемо сильними і зможемо вистояти у цій війні», – запевнив він. «У єдності сила народу. Боже, нам єдність подай», – каже народний гимн.

«Але єдність у молитві, – запевняє Глава Церкви, – є щось глибше. Єднатися в молитві означає обмінюватися життям. Означає свою життєву силу ділити з ближнім. Свою життєву силу віддавати ближньому. А відтак ставати сильнішим через ту життєву силу, яку ми отримуємо з тим, хто зі мною єднається в молитві».

Джерело: “Новини УГКЦ”