Голова єпархіального відділу у справах сім’ї (Львівська єпархії УПЦ) взяв участь у семінарі про Тараса Шевченка

120514-1У понеділок, 12 травня 2014 року, голова відділу у справах сім’ї Львівської єпархії священик Михаїл Коник взяв участь у семінарі на тему “Образ сім’ї у художній творчості Т.Г.Шевченка”, який проходив з нагоди 200-ліття від дня народження Т.Шевченка в Дрогобицькій дитячій художній школі.

У світлиці зібрались гості священик Михаїл Коник, проф.В.С.Мовчан, аспірант ЛНАМ І.Дудич, вихователь ДНЗ Г. Кобрин, викладачі та учні художньої школи.
Мова йшла про те, що велика кількість живописних і графічних творів разом із поезіями, прозою, листами, щоденником, спогадами сучасників дає нам змогу уявити собі, яким же він був Шевченко – художник.

Отець Михаїл виступив із доповідю “ Щастя родини як першооснова щастя суспільного”. У якій зазначив: “Тема гармонійної сім’ї посідає у творчості Т. Г. Шевченка одне з основних місць. Митець не випадково надає їй такого важливого значення, бо у своєму баченні ідеального суспільства він ставить сім’ю (мікрородину) основою держави (макрородини), а держава, у свою чергу, має сприяти гармонійному улагодженню сім’ї…”.

За матеріалами “Українська Православна Церква. Львівська єпархія”.