«Сатана не терпить усе те, що пов’язане із життям» – отець Даніель Анж у парафії Матері Божої Неустанної помочі

10802020_404920462991142_5988922527251699721_nЛьвів цього тижня відвідав відомий французький монах-бенедектинець, богослов та автор багатьох книг, засновник Школи євангелізації «Молодь – Світло» – о. Даніель Анж. У програмі чисельних зустрічей та візитів о. Даніель відвідав римо-католицьку парафію Матері Божої Неустанної Помочі, де його радо привітали отці Згромадження Воскресіння Господа Нашого Ісуса Хреста (воскресенці ) та Центр святого Домініка.

Саме тут він поділився словом на тему «Покликані до життя» та молився разом із присутніми.

Розповідаючи про життя як величезний дар від Бога, отець наголосив на тому, що саме життя людини – від народження і до її природньої смерті сьогодні є найбільш атаковане сатаною. «Сатана не терпить усе те, що пов’язане із життям», – сказав він. А проявляється це, власне, у сучасних викликах світу – абортах, евтаназії, гендерній ідеології і всім що з нею пов’язане. Через всі ці речі, котрі стали вже звичними для Європи, а в окремих випадках і для України,   людина прирікає себе на страждання – на сирітство, самотність, самогубство, деградацію. Сьогодні людина відкидає свою природу, дану їй Богом, і сама хоче контролювати народження й смерть, впливати на власну сексуальність, що також є пріоритетом Бога, який її визначає, даючи нам життя. Проте в результаті людина не є щасливою.

За словами о. Даніеля, гендерна ідеологія, котра є сильним і витонченим злом теперішнього світу, все одно зазнає краху, як свого часу нацизм та комунізм. Разом з тим, ми християни не повинні бути пасивними, а протистояти атакам сучасного світу.

Наприкінці зустрічі о. Даніель Анж провів молитву в котрій просив Господа про дар чистоти для молоді, про щасливе народження дітей, що перебувають в лонах матерів, про відновлення любові в подружжях та про усвідомлення суспільством цінності життя кожної людини.

Фото: Олеся Колос
Центр святого  Домініка