Храм святого Лазаря уперше за понад 70 років відсвяткує храмове свято

Львівська національна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» запрошує львів’ян на храмовий празник до храму святого Лазаря. Про це капела повідомляє на своїй фейсбук-сторінці. 

«Вперше за більше як 70 років відродиться традиція святкування Престольного свята у нашому храмі», – зазначають у повідомленні. 

У Лазареву суботу, 8 квітня 2023 року в храмі святого Лазаря (м. Львів, вул. Коперника, 27) відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія, яку звершить Митрополит Львівський і Сокальський Православної церкви України Владика Димитрій.

Костел і шпиталь святого Лазаря — комплекс будівель у Львові, що належать до XVII–XIX століть і мають статус пам’яток архітектури. Серед них, зокрема, костел св. Лазаря — пам’ятка епохи Ренесансу з елементами готики та кілька ренесансних шпитальних приміщень. Територія і будівлі закладу нині належать різним установам.
 
1989 року храм і прилеглі шпитальні будинки передали львівському дитячому хорові «Дударик». Нині в храмі також почергово проводяться богослужіння УГКЦ та ПЦУ.