Канцлер Олаф Шольц: Я повністю прочитав Біблію

Канцлер Німеччини Олаф Шольц свого часу залишив Євангелічну церкву, але, за його словами, він добре орієнтується в Біблії.

Про це розповідає katholisch.de.

«Я один із небагатьох німців, які прочитали Старий і Новий Заповіт», — сказав він у суботу на Конгресі Німецької Євангелічної церкви в Нюрнберзі. «Мені справді це було дуже цікаво». Потім не раз помічаєш, наскільки це сформувало значну частину культурного життя та мислення: «Мене теж це сформувало, як і багатьох людей в нашій країні».

Читайте також: Сім речей про Джорджу Мелоні, ймовірного нового католицького прем’єра Італії

«Я цікавився релігією знову і знову в своєму житті і продовжуватиму це робити», — заявив перший неконфесійний канцлер Німеччини. Він також наголосив: «Я канцлер усіх німців, і для багатьох релігійні переконання є дуже, дуже важливими», — сказав Шольц. «Я також маю громадську відповідальність захищати віру». Це вимагає поваги до переконань громадян. У відповідь Олаф Шольц отримав бурхливі оплески близько п’яти тисяч людей у ​​переповненій залі Frankenhalle.

Шольц не захотів коментувати причини відходу з церкви кілька років тому і лише сказавши: «Я прийняв рішення для себе». (cbr/KNA/epd)

Також читайте: Дослідження: третина німців вважає релігійне розмаїття «загрозою»

Що, коли ти молишся, а страждання не закінчуються?