Львів’ян запрошують на благодійну виставу «Убогий Жайворонок», присвячену ювілеєві Сковороди

Шкільний Театр УКУ «На Симонових стовпах» запрошує у Національний музей у Львові імені Андрея Шептицького на виставу «Убогий Жайворонок», присвячену 300-літньому ювілеєві Григорія Сковороди.
 
«Ми продовжуємо святкувати 300-річчя Григорія Сковороди. Віримо, що не дарма цього року ведемо боротьбу із ворогом під патронатом Григорія Савича, адже він направляє звертати сердечне око в корінь справи, бути вдячним та жити в домі у Бога. Ці та інші настанови є дороговказами до того, як бути Людиною сьогодні. Ми запрошуємо Вас на нашу убогу трапезу і зустріч з уБогим жайворонком та Співбути разом у дусі Сковороди», – зазначають організатори.
 
Цією виставою продовжують збір коштів на підтримку ЗСУ, а саме на авто для режисера Першого театру Ігоря Задніпряного.
 
«Свою притчу Григорій Сковорода написав тоді, коли докорінно переосмислив своє буття у світі. На пташиному бенкеті, серед Жайворонків і Тетерваків Філософ дарує нам ключі та практичні дороговкази щасливого життя.
Сенси, які промовляють про Істину й Щастя, Убогість та Вдячність, не менш актуальні сьогодні, як і сотню років тому. У дійстві окрему роль відіграють пісні та музика, авторство яких приписують самому ж Григорію Савичу», – наголошують творці Шкільного Театру УКУ «На Симонових стовпах» – єдиного університетського театру в Україні з педагогічною базою та діючим репертуаром.
 
Вистава відбудеться у неділю, 5 лютого 2023 року, о 17:00, у Національному музеї у Львові імені Андрея Шептицького (м. Львів, проспект Свободи, 20).
Вхід за довільним благодійним внеском і обов’язковою реєстрацією: https://forms.gle/DmtdDYXjMpRjdqJp8
Кількість місць обмежена!