Львів’яни відзначили 25-ліття відкриття храму св. Анни (Фото)

rB_JqvLn34gУ неділю, 31 січня 2016 року, з нагоди 25-ліття відкриття храму св Анни  відбулася Архиєрейська Літургія, яку очолив владика Ігор, Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ.

Митрополита зустріла парафіяльна спільнота на чолі з о. Романом Шафраном та запрошеними священиками.

«Дуже приємно, що ви уже 25 років прославляєте Господа у цій церкві, Божим Промислом очищуєте й освячуєте свої душі. Бог кличе нас до храму, щоб спільно збиратися в ньому на різного роду молитвах, особливо, благаємо миру в Україні, припинення війни та закінчення кровопролиття в державі. Багато горя принесла війна, бо загинуло немало вірних синів нашого народу, інші тяжко покалічені на тілі й дуже багато несуть глибокі рани на душі. Війна це – горе, яке приносять ті особи, що тонуть у гордині та червонять свої сумління невинною кров’ю інших, яка взиває про помсту до неба … одна людина, може вчинити дуже багато зла, подібно, як і добра. Хтось, стараючись про цю церкву, бажаючи слави Божої, побивалися про цю неправильно використовувану довший час будівлю, щоби вона служила для Божої слави, а не була складом чи «печерою розбійників». Настав час і Господь взяв у руки бича, теж, в нашому Львові й повиганяв усяких міняйл та продавців із колишніх храмів (поламав радянський устрій), повернувши їм властиве призначення» – наголосив під час проповіді владика Ігор.

Завершився пастирський візит митрополита словами вдячності вірних, молитвою «Боже великий єдиний», спільною світлиною та уділенням архиєрейського благословення для усіх присутніх мирян.

За матеріалами: www.ugcc.lviv.ua