Львівська єпархія УПЦ КП передала 60 тонн гуманітарної допомоги українським військовим

Gerb-Color-30012 серпня 2014 року, вранці, у зону проведення антитерористичної операції зусиллями Львівської єпархії УПЦ КП за сприяння підприємця Олега Баляша було відправлено три вантажні автівки з вантажем гуманітарної допомоги батальйонам “Азов” та “Шахтар” на загальну вагу близько 60 тонн. Повідомляє прес-служба Львівської єпархії УПЦ КП.

Вантаж супроводжує секретар Львівського єпархіального управління прот. Володимир Бачинський та сам підприємець-доброчинець Олег Баляш.

До складу вантажу ввійшли білизна, бутильована мінеральна вода, рибні і м’ясні консерви, кава і чай, засоби особистої гігієни, лікарські препарати і засоби надання першої долікарської допомоги тощо – загалом продукти харчування і предмети першої необхідності для воїнів, що несуть службу на передовій у зоні АТО у кількостях достатніх для повного задоволення їхніх потреб на значний проміжок часу.

Окрім передачі вантажу отець Володимир відслужить для бійців згаданих батальйонів Божественні Літургії, під час яких військові приступлять до Таїснтв Сповіді і Причастя.

Також усім військовослужбовцям буде подаровано щойно виданий єпархіальним видавництвом “Молитовник воїна”, будуть роздані ікони та натільні хрестики.

13 серпня вантаж та супроводжуючі його особи щасливо дісталися місця призначення.

Новини до теми:

Священики єпархії відвідали військових на Яворівському полігоні, що готуються до відправлення в зону АТО, та передали їм гуманітарну допомогу

Священики єпархії причастили та помолились за військових на Яворівському полігоні, перед їх відправлення у зону АТО

Керуючий єпархією взяв в участь у засіданні наглядової ради за розподілом матеріальної допомоги родинам убитих активістів і надання підтримки армії