Львівський митрополит отримав у Києві високу церковну нагороду

Митрополит Львівський і Галицький УПЦ Філарет (Кучеров) отримав високу церковну нагороду з рук Предстоятеля Української православної церкви Блаженнішого митрополита Онуфрія (Березовського).

Новина про це з’явилось на Фейсбук-сторінці Львівської єпархії УПЦ.

«За заслуги перед Українською Православною Церквою та з нагоди 50-річчя від дня народження Його Блаженство нагородив митрополита Філарета Орденом святого рівноапостольного князя Володимира І ступеня», – йдеться у повідомленні.

Також повідомляється, що того ж дня, 17 серпня, митрополит Філарет взяв участь у святковому богослужінні з нагоди восьмої річниці інтронізації Предстоятеля УПЦ на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Зазначається, що за Літургією була піднесена молитва про мир на українській землі та про позбавлення від ворога.

Напередодні ввечері владика Філарет взяв участь у святковому всенічному бдінні, яке очолив Блаженніший митрополит Онуфрій.

Нагадаємо, що кілька днів тому з’явилась інформація про те, що з 50-річчям львівського митрополита привітав московський патріарх Кирил Гундяєв. Однак на сторінці у Фейсбуці митрополит Філарет висловив публічну вдячність за привітання лише Предстоятелю УПЦ Блаженнішому митрополиту Онуфрію.

ФОТО: Фейсбук-сторінка Львівської єпархії УПЦ

Читайте також:

Митрополит Філарет (Кучеров): «В Україні більше немає УПЦ Московського патріархату»

Митрополит Філарет звинуватив керівництво Львівської області у бездіяльності щодо порушення прав вірян УПЦ МП

Французька газета «Ля Круа»: Львівський Митрополит хоче порвати з Москвою

Ігумен монастиря УПЦ (МП) у Львові перейшов з громадою до ПЦУ