«Не втомлюймося молитися»: на першій цьогорічній аудієнції Папа закликав пам’ятати про Україну

4 січня 2023 року під час першої цього року загальної аудієнції у Ватикані Папа Франциск вкотре згадав про Україну і закликав вірних не переставати молитися за неї. Про це пише Vatican News.

Розпочав зустріч Святіший Отець згадкою про Папу-емерита Венедикта XVI, прощання з яким триває у Ватикані. Похорон Почесного Папи відбудеться завтра у Ватикані, українські вірні зможуть молитовно доєднатися через пряму трансляцію або долучитися до заупокійних богослужень в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві.

Завершив же зустріч Папа вже традиційною згадкою про українців, без якої не обходиться практично жодна середова аудієнція. «Закликаю всіх бути витривалими в солідарній і прихильній близькості з мученицьким українським народом, який багато страждає, молячись про дар миру для нього. Не втомлюймося молитися», – сказав він, на що зал відповів оплесками. «Український народ страждає. Українські діти страждають. Моліться за них», – закликав Святіший Отець, додаючи: «Усім моє благословення». А тоді розпочав проказування молитви «Отче наш» латинською мовою, по завершенні якої уділив Апостольське благословення.