о. Тадеос Геворгян: “Спільне освячення води на Богоявлення – це вияв поваги одні до одних”

virmeni-otecНагадуємо, у п’ятницю, 19 січня 2018 року, о 13.30 год., у Львові на площі Ринок, розпочнеться традиційний щорічний загальноміський чин освячення води, участь в якому та в екуменічній молитві візьмуть представники всіх християнських конфесій міста. Зокрема, духовенство Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Автокефальної Православної Церкви, Української Православної Церкви, Вірменської Апостольської Церкви,  Римо-Католицької Церкви та Протестантських Церков.

«Спільна молитва духовенства та вірян різних християнських конфесій на свято Богоявлення у Львові – це надзвичайно добра справа. Я пригадую часи великих суперечок між різними конфесіями, що зовсім не личить християнам. Значною заслугою нашого мера є те, що він зумів об’єднати християн Львова. Освячення води, можна так сказати, – це привід, головне, що ми разом: спільно молимось, спільно освячуємо, це вияв поваги одні до одних.

Я дуже радий, що ми цього року ми знову спільно молитимемось і освятимо воду в мирі. Тим самим допоможемо людям духовно вдосконалитись, змінити їхній внутрішній світ, щоб вони змогли змінити свої життя. Кожна людина, яка перемагає себе, перемагає зло. І тоді світ стає кращим», – о. Тадеос Геворгян, настоятелеь Вірменського кафедрального собору у м. Львові.