Пам’ять святої великомучениці Варвари відзначили у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова (Фото)

phoca_thumb_l_15Вчора, 17 грудня, в день пам’яті великомучениці Варвари, у Свято-Георгіївському кафедральному храмі Львова УПЦ було звершено святкову Божественну Літургію з нагоди особливого вшанування святої великомучениці православними львів’янами. Історія особливого пошанування цього свята бере свій початок з лютого 1945 року, коли у Георгіївський храм було передано частку мощей (ліве ребро) великомучениці Варвари митрополитом Київським і Галицьким Іоанном.

З нагоди свята, в цей день Богослужіння звершив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільский і Броварський Антоній у співслужінні митрополита Тернопільського і Кременецького Сергія, митрополита Білоцерківського і Богуславського Августина та єпископа Львівського і Галицького Філарета.

Після читання Євангелія митрополит Антоній виголосив проповідь про подвиг святої великомучениці та приклад для віруючих, до якого закликав Христос у євангельському читанні.

Після молебня владика Антоній привітав всіх присутніх та побажав мирянам зберігати душевний мир! У відповідь Керуючий Львівською єпархію єпископ Філарет подякував за спільну молитву та у пам’ять про святкове Богослужіння подарував архиєреям списки ікони Пресвятої Богородиці Львівсько-Тихвінської Сльозоточивої.

За матеріалами:  Львіської єпархії УПЦ