Папа Франциск: Нехай Господь за заступництвом святого Йосафата дарує мир українському народові

Українські паломники з Мілана взяли участь у молитві «Ангел Господній», під час якої Папа Франциск окремо подякував їм за гостинність для співгромадян, які втікають від війни, побажавши миру українському народові. Про це пише Vatican News.
 

У неділю, 5 березня 2023 року, серед паломників на площі Святого Петра у Ватикані були представники української греко-католицької громади святого Йосафата з північноіталійського міста Мілана. Вони здійснили прощу до базиліки Святого Петра, де спочивають мощі їхнього Небесного покровителя, 400-річчя мученицької смерті якого Церква вшановує цього року. Вітаючи учасників недільної молитви, Святіший Отець звернувся до них з окремим словом:

«Вітаю всіх вас, римлян і паломників з Італії та інших країн. Особливо вітаю українську спільноту Мілана, що прибула з нагоди 400-річчя мучеництва святого священомученика Йосафата, який віддав життя за єдність християн. Найдорожчі, хвалю ваші зусилля, докладені для того, щоби прийняти ваших співгромадян, які втекли від війни. Нехай же Господь за заступництвом святого Йосафата дарує мир мученицькому українському народові».

Нагадаємо, 2023 рік присвячений пам’яті священномученика Йосафата. З цієї нагоди Апостольська столиця надала повний відпуст для всіх, хто братиме участь у Божественній Літургії у василіянських монастирях та виконає звичайні умови для отримання відпусту.