Папа звершив екуменічну молитву із представниками Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

З нагоди завершення Тижня молитов за єдність християн Папа Франциск відслужив вечірню у базиліці святого Павла. В екуменічному богослужінні взяли участь представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. Про це інформує Vatican News.
 

В середу, 25 січня 2023 року, в Папській базиліці святого Павла за мурами зібралися представники різних християнських конфесій, щоби спільно завершити Тиждень молитов за єдність християн, який цього року був натхнений словами з Книги Ісаї. Читання з неї Святіший Отець коментував під час проповіді, виокремивши аспекти перестороги та переміни.

Фото: Vatican News

На завершення Святіший Отець подякував різним учасникам цієї спільної молитви за єдність, скерувавши слова «щирої солідарності» до членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій. «Разом прямуймо шляхом, який Господь проклав перед нами, тобто, шляхом єдності», – побажав він.

Раніше цього дня Папа зустрівся із представниками ВРЦіРО, подякувавши їм за єдність і запевнивши у молитовній підтримці. Про цю зустріч він згадав відтак на загальній аудієнції, закликавши вірних постійно молитися за Україну.

 
Фото: Vatican News