Патріарх Філарет нагородив Високопреосвященного митрополита Димитрія медаллю ”За жертовність і любов до України”

nagoroda_vl_24.01.15_1Наприкінці січня 2015 року в Синодальному залі Київської Патріархії відбулося урочисте нагородження ієрархів Української Православної Церкви Київського Патріархату особливими церковними відзнаками – медалями ”За жертовність і любов до України”.

Предстоятель УПЦ КП Святійший Патріарх Філарет відзначив архиєреїв, які завжди ревно виконували архипастирський обов’язок служіння Богові, Церкві і духовній пастві та виявляли свідому громадську патріотичну позицію, що особливо проявилося під час Революції Гідності та трагічних подій, пов’язаних із військовими діями на Сході України.

У числі нагороджених був і очільник Львівської єпархії Високопреосвященний митрополит Львівський і Сокальський Димитрій.

Нагадаємо, з благословення Високопреосвященного митрополита Димитрія в єпархії під керівництвом ієрея Сергія Кирилюка діє Консультативний центр кризових станів, працівники якого надають фахову духовну, психіатричну і психологічну допомогу учасникам Революції Гідності і військових дій на Сході (а також членам сімей і родин постраждалих і загиблих); неодноразово проводився збір коштів для надання гуманітарної допомоги військовослужбовцям регулярної армії України, що несуть службу в зоні проведення антитерористичної операції, а також для придбання необхідних медикаментів та засобів індивідуального догляду для поранених військовослужбовців, що лікуються чи проходять курс реабілітації у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону у Львові. Священики єпархії неодноразово особисто відвідували українських бійців на передових позиціях, супроводжували гуманітарні грузи, а також перебували на навчально-тренувальних полігонах та у військових містечках, де уділяли всім охочим Таїнства Святої Сповіді і Причастя, проводили загальні та приватні бесіди з новобранцями і солдатамися, що повернулися зі Сходу.

Окрім того, з благословення очільника єпархії у всіх храмах за кожним богослужінням підносяться посилені молитви за мир в Україні.

За матеріалами: gradleva.com