Предстоятель ПЦУ відвідав львівську лікарню святого Пантелеймона

13 вересня 2022 року Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав міську лікарню святого Пантелеймона Першого медичного об’єднання (лікарню швидкої медичної допомоги), що на вулиці Миколайчука у Львові. Про візит Блаженнішого Епіфанія інформує пресслужба Київської Митрополії ПЦУ.

Супроводжували Предстоятеля Православної Церкви України Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Димитрій, директор лікарні святого Пантелеймона Юліан Голик та міський голова Львова Андрій Садовий разом із представниками міської влади. В рамках візиту Митрополит Епіфаній поспілкувався із медичними працівниками лікарні, а також військовослужбовцями, що лікуються тут, бажаючи їм найшвидшого одужання, а лікарям – наснаги і Божого благословення.

«Любов лікує та зцілює. Саме любов і турбота рідних, допомога друзів і волонтерів, духовна підтримка і молитва Церкви – все це вияви найбільшої серед християнських чеснот, любові. Ми всі покликані виявляти її, бо любов має властивість єднати. А ми знаємо, що в єдності наша сила, успіх і перемога», – зазначив Предстоятель ПЦУ.

Джерело: pomisna.info