Проект львівських монахинь переміг на “Спільнокошті”

1 Музичній групі у Дрогобицькому благодійному дитсадку “Ангелятко” – бути! Про це повідомила на своїй фб-сторінці с. Єфросинія-Надія Сеник із Згромадження сестер св. Йосифа УГКЦ.

“Фініш! Проект “Ключик до розуму, душі і серця” за 50 днів зібрав 102% бюджету! Дякуємо усім доброчинцям і тим, хто активно підтримував ідею розвитку дітей за допомогою музики”.

 Нагадаємо, головною метою проекту “Ключик до розуму, душі і серця” є втілення в життя ідеї розумового, емоційного й духовного розвитку дітей за допомогою музики.

22

 Окрім спеціальних занять з музикування, ритміки, хореографії, підібрані фахівцями музичні твори інтегруватимуться в режимні процеси та заняття з довкілля, розвитку мовлення, образотворчої діяльності. Також буде психотерапевтичний аспект. Необхідні фінанси збирали на спільнокошті сайту “Велика ідея” упродовж минулого місяця. Загалом вдалося залучити 56 645 гривень. Можливості, які відкриваються: ми зможемо закупити навчальні й ігрові музичні інструменти, мультифункціональний телевізор, акустичну колонку, навчальні посібники для роботи нової групи, забезпечимо проходження відповідних навчальних тренінгів для педагогів.