Розпочинається реєстрація на зимовий модуль Школи Святого Духа

Школа Святого Духа запрошує взяти участь у зимовому модулі, який відбудеться 27-29 січня 2023 року у приміщенні Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ.

У програмі Школи Святого Духа: Літургії, молитовні ранки, духовні вечори, спільні молитви за Україну та наших воїнів, формаційні навчання, свідчення, групи ділення, воркшопи на різні теми, знайомство з цікавими служителями, сімейна атмосфера, нові друзі, багато спілкування і радості.

Служити і духовно супроводжувати цей модуль Школи Святого Духа будуть:  

О. Богдан Калатин – духівник Львівського осередку Школи Святого Духа.
О. Віталій Лесів (парох храму Блж. свщмч. Йосафата Коциловського УГКЦ м. Стрий, духівник греко-католицької спільноти Віднови у Святому Дусі «Діти Світла»).

О. д-р Олег Кіндій – професор кафедри богослов’я ФБФ УКУ, доктор патристичного богослов’я.

Гостями цього зимового модуля будуть подружжя Ростислав і Олександра Пелехачі (м. Дрогобич) та група прослави спільноти «Мир Вам» (м. Івано-Франківськ).

Деталі та реєстрація за лінком: https://forms.gle/9bAEGeiG76rJtdKr8

Школа Святого Духа – це формаційні курси, метою яких є оживлення віри та співпраця зі Святим Духом для розбудови Його Церкви. Відбувається з благословення Архиєпископа і Митрополита Львівського УГКЦ Ігоря і Єпарха Бучацького УГКЦ Дмитра, відповідального за рух Віднови у Святому Дусі в УГКЦ.

Організатор: Об’єднання Католицьких Спільнот.
Духівник: о. Богдан Калатин