Школярі Слов’янська відвідали Свято-Георгіївський храм у Львові

1У понеділок, 6 квітня, до Свято-Георгіївського кафедрального храму прибула делегація вчителів та дітей зі школи № 6 ім. Тараса Шевченка міста Слов’янська Донецької області. Ця школа під час бойових дій найбільше зазнала пошкоджень. Очолила делегацію директор школи Наталія Іванівна Дубровська.

На подвір’ї храму дітей та їх наставників зустрів ключар храму протоієрей Миколай Баранов, який розповів їм історію Православ’я в Галичині, роздав свічки та провів до храму, аби разом з ними помолитися за мир в Україні, оскільки саме ці діти, краще за всіх, знають біду війни.

Далі у Львівському єпархіальному управлінні гостей зустрічали секретар єпархії протодиякон Олександр Іванченко та прес-секретар ієромонах Маркіан (Каюмов).

“Ми зустрічаємося в особливий час у житті людей – початок Страсної седмиці, коли ми слідуємо за Христом на Голгофу, аби засвідчити Його приклад найвищої любові до роду людського. Власне саме цієї любові між людьми в різних регіонах нашої Держави нам найбільше не вистачає сьогодні і ми стаємо свідками, які криваві наслідки відсутності любові, єдності та згуртованості в одному народі. Напевно ми дуже пізно зрозуміли, що нам дуже бракувало спілкування між різними кінцями однієї Держави, що такі візити повинні були мати постійне місце, зокрема в системі освіти в першу чергу. Дуже шкода, що сьогодні наш народ дозволив собі обдурити себе зовнішнім агресором, задурманити та ввести в оману і розв’язати такий кривавий сценарій – всьому цьому можна було б запобігти, якби ми були справжніми християнами і частіше споглядали на Хрест Господній, на Його Жертву заради усіх нас” – наголосив о. Маркіан у своєму вітанні сказав.

Насамкінець зустрічі духівники подарували школі ікону великомученика Георгія Побідоносця – покровителя міста Львова та Георгіївського храму. А також кожному гостю було подаровано ладанки із зображенням святого Георгія та Пресвятої Богородиці і дитячий журнал “Божа нивка”, який видає Львівська єпархія УПЦ.

6За матеріалами: upc.lviv.ua